منابع آزمون دکتری علوم پزشکی

منابع آزمون دکتری علوم پزشکی,منابع آزمون دکتری علوم پزشکی

منابع آزمون دکتری علوم پزشکی

منابع آزمون دکتری علوم پزشکی,منابع آزمون دکتری علوم پزشکی

منابع آزمون دکتری علوم پزشکی,منابع آزمون دکترا علوم پزشکی, منابع ازمون دکتری علوم پزشکی, منابع دکتری وزارت بهداشت, منابع آزمون دکترا وزارت بهداشت, منابع دکتری وزارت بهداشت, منابع ازمون دکتری وزارت بهداشت

طبقه بندی موضوعی
کلمات کلیدی

کارنامه قبولی دکتری وزارت بهداشت

نمونه کارنامه دکتری وزارت بهداشت

آزمون دکتری وزارت بهداشت 96-97

منابع آزمون دکتری نانوفناوری پزشکی

منابع آزمون علوم پایه پزشکی 96

منابع

منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

منابع آزمون دکتری هوافضا

منابع آزمون دکتری هماتولوژی

منابع آزمون دکتری نوروساینس

منابع آزمون دکتری نفت و گاز

منابع آزمون دکتری نفت

منابع آزمون دکتری نرم افزار کامپیوتر

منابع آزمون دکتری نانوفناوری دارویی

منابع آزمون دکتری نانوتکنولوژی پزشکی

منابع آزمون دکتری نانوبیوتکنولوژی

منابع آزمون دکتری فیزیک پزشکی

منابع آزمون دکتری فیزیولوژی ورزشی

نمونه کارنامه دکتری ژنتیک پزشکی

منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی

مرکز سنجش پزشکی وزارت بهداشت

منابع آزمون علوم پایه پزشکی 97

منابع آزمون علوم پایه دندانپزشکی 97

تعداد سوالات علوم پایه پزشکی

وزارت علوم

منابع آزمون کارشناسی ارشد زبان

منابع آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

منابع آزمون دکتری زبان

منابع آزمون دکتری دانشگاه آزاد

قانون ثروت

منابع آزمون دکتری آمار زیستی

شنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۳۴ ق.ظ

منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت

منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت

منابع آزمون دکتری آمار زیستی به توصیه سنجش امیرکبیر

منابع آزمون دکتری آمار زیستی اگر به درستی انتخاب شوند ، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون دکتری آمار زیستی علوم پزشکی است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون دکتری، منابع آزمون دکتری آمار زیستی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان توصیه می شود که از بسته های آموزشی(کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز هر رشته استفاده کنند(به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که منابع را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تحصیلات تکمیلی (دکتری) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند.

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون دکتری آمار زیستی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون دکتری دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون دکتری، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون دکتری، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی دکتری برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کتاب های تکدرس آزمون دکتری آمار زیستی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب های دکتری سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ویژگی های بارز بسته های آموزشی دکتری آمار زیستی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

منابع آزمون دکتری آمار زیستی علوم پزشکی وزارت بهداشت

مدارک تحصیلی مورد پذیرش آزمون دکتری علوم پزشکی آمار زیستی

فارغ التحصیلان رشته های ذیل می توانند در کنکور دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی شرکت نمایند:

کارشناسی ارشد آمار زیستی (حیاتی)، آمار ریاضی


منابع آزمون دکتری آمار زیستی – منابع استنباط آماری

۱- کتاب تئوری تصمیم گیری آماری و تجزیه و تحلیل بیزی Statistical Decision Theory and Bayesian Analysis، تالیف برگر، انتشارات Spiringer.
۲- کتاب Theory of Point Estimation، تالیف لهمن و کاسلا، انتشارات Spiringer.
۳- کتاب (Statistical Inference Wodsworth & Brooks)، تالیف George Casella , Roger L. Berger، انتشارات Duxbury Press.
۴- کتاب تصمیم آماری، تالیف جواد بهبودیان، انتشارات دانشگاه شیراز.
۵- کتاب خلاصه مباحثی از استنباط آماری، تالیف شهره انعامی عراقی، انتشارات ارم شیراز.
۶- کتاب احتمال و استنباط آماری، تالیف رابرت هاگ و الیوت تنیس، مترجمان نوروز ایزددوستدار و حمید پزشک، انتشارات دانشگاه تهران.
۷- کتاب احتمال و استنباط آماری، تالیف حسن حاجی، انتشارات مهرگان دانش.
۸- جزوه استنباط آماری دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۹- جزوه استنباط آماری موسسه سنجش تکمیلی امیر کبیر.
۱۰- جزوه استنباط آماری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون دکتری آمار زیستی – منابع روشهای آمار زیستی

۱- کتاب روشهای آماری و شاخصهای بهداشتی، تالیف کاظم محمد و وارتکس نهاپتیان، مترجم حسین ملک افضلی، انتشارات سلمان.
۲- کتاب اصول و روشهای آمار زیستی، تالیف واین. وی. دانیل، مترجم سیدمحمدتقی آیت اللهی، انتشارات امیرکبیر.
۳- کتاب آمار زیستی، تالیف علیرضا ساجدی هیر، انتشارات توران.
۴- کتاب آمار زیستی، تالیف رستگار فرج زاده، علی و نازنین صدیق، انتشارات جهان ادیب.
۵- کتاب آمار زیستی، تالیف رمضانعلی خاوری نژاد، انتشارات دانشگاه تربیت معلم.
۶- کتاب درس نامه جامع آمار زیستی، تالیف ستار رضایی و سیروس علی نیا، انتشارات جامعه نگر.
۷- کتاب اصول روش های اپیدمیولوژی و آمار زیستی، ترجمه کریمی و همکاران، انتشارات مقیم.
۸- مبانی و روش های آمار زیستی: شامل سرفصل کلیه دروس آمار رشته های علوم پزشکی و زیستی، تالیف حسین فلاح زاده، ، انتشارات آثار سبحان.
۹- جزوه آمار زیستی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۰- جزوه آمار زیستی موسسه سنجش تکمیلی امیر کبیر.
۱۱- جزوه آمار زیستی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون دکتری آمار زیستی – منابع تحلیل چند متغیره (حذف آزمون 97)

۱- کتاب تحلیل آماری چند متغیره، تالیف محمدسعید صفاکیش و مهدی کلانتری، انتشارات پریکا.
۲- کتاب روش های تحلیل چند متغیره آماری، تالیف الوین رنچر، ویلیام اف. کریستنسن، مترجم امیرافشین فتاحی، انتشارات موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی.
۳- کتاب روش های تجزیه و تحلیل آماری چند متغیره با رویکرد کاربردی، تالیف مهدی بشیری، انتشارات دانشگاه شاهد، مرکز چاپ و انتشارات.
۴- جزوه تحلیل چند متغیره دانشگاه علوم پزشکی تهران.


منابع آزمون دکتری آمار زیستی – منابع تحلیل بقاء

۱- کتاب تحلیل بقاء، تالیف روپرت میلر، مترجمان سیدابوالقاسم بزرگ نیا و حجت رضایی پژند، انتشارات دانشگاه فردوسی (مشهد).
۲- جزوه تحلیل بقاء دانشگاه علوم پزشکی تهران.


منابع آزمون دکتری آمار زیستی – منابع کارآزمایی بالینی

۱- کتاب اصول طراحی کارآزمایی بالینی، تالیف منیژه کهبازی، علی چهرئی، افسانه زرگنج فرد، فاطمه دره، آرش بیات، محمد فرشته نژاد و پدرام گلناری، انتشارات پژواک علم آریا.
۲- جزوه کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران.

رشته آمار زیستی یا آمار حیاتی یکی از گروه های آزمایشی آزمون ورودی دانشگاه های علوم پزشکی در مقطع دکتری وزارت بهداشت است . این رشته شاخه ای از آمار کاربردی است که به تجزیه تحلیل داده ها و تبدیل آنها به اطلاعات می پردازد . بازار کار این رشته در مراکز ستادی وزارت بهداشت و مراکز پژوهشی ᷂آموزشی᷂ مشاوره ای᷂ می باشد . رشته آمار زیستی جز رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی است . سال گذشته این رشته در دانشگاه های تهران ، تربیت مدرس ، شهید بهشتی ، کرمان ، مشهد و همدان در دوره عادی دانشجو پذیرش کرده است . علاقه مندان به رشته آمار زیستی که در زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 ، فرم اطلاعات ثبت نامی خود را تکمیل کرده اند ، می بایست با برنامه ریزی دقیق و مطالعه منابع مفید خود را برای شرکت در آزمون آماده نمایند که در ادامه به بررسی مدارک تحصیلی مورد پذیرش ، دروس و ضرایب و منابع دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت 97 می پردازیم .

دکتری وزارت بهداشت 96 آمار زیستی , دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی 96,منابع دکتری رشته های دکتری آمار زیستی , رشته های کارشناسی دکتری آمار زیستی , منابع دکتری ازاد آمار زیستی , منابع دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی , منابع دکتری آمار زیستی , منابع دکتری 96 آمار زیستی ,ثبت نام دکتری آمار زیستی ,ثبت نام دکتری ازاد آمار زیستی , ثبت نام دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی , تاریخ ثبت نام دکتری آمار زیستی ,تاریخ ثبت نام کارشناسی دکتری آمار زیستی , نحوه ثبت نام دکتری آمار زیستی , نحوه ثبت نام کارشناسی دکتری آمار زیستی , تاریخ زمان ثبت نام دکتری ازاد آمار زیستی , تاریخ زمان دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی , زمان نحوه ثبت نام دکتری ازاد آمار زیستی , زمان چگونگی دکتری ازاد آمار زیستی , تاریخ نحوه ثبت نام دکتری 96 ازاد آمار زیستی , تاریخ نحوه ثبت نام دکتری ازاد 96 آمار زیستی , چگونگی ثبت نام ازمون دکتری 96 آمار زیستی , نحوه ثبت نام دکتری ازاد 96 آمار زیستی , ثبت نام دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی , تاریخ ثبت نام دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی , تاریخ زمان نحوه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی , زمان چگونگی ثبت نام دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی ,دکتری وزارت بهداشت96 آمار زیستی , 

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی